MaxWeb Şirket profili

MaxWeb, 2010 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana İnternet tabanlı yazılım ve arama motoru optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Sistem ve yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.

İnternet teknolojileri anlamında, web tasarımı, e-ticaret çözümleri, İnternet projeleri ve Seo / sosyal medya / görsel tasarım / google&facebook ads işlerini başarı ile yürütmektedir.

Web tasarım sektöründe özellikle İnternet sitelerini arama motoru dostu tasarlayan, arama motorları tarafından sevilen Xhtml ve CSS kodlama yapısı kullanan, ayrıca SEO (arama motoru optimizasyonu), web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek "web sitesinin optimize edilmesi" hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesini sağlayan bir firmayız.

MaxWeb Microsoft İşletim Sistemleri ve ağları üzerinde uzmanlaşmış teknik servis ve yazılım ekibiyle teknolojiyi
bugünkü haliyle kullanmakta, dünya standartlarındaki güçlü teknik altyapısı ile %100 müşteri memnuniyetinden ödün verilmeksizin yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Müşteriler için hedef internetin %100 verimle kullanılabilmesini sağlayabilmektir. MaxWeb, müşterine hızlı ve doğru çözümleri her türlü sorunuza cevap vermeye hazırdır.

Sunduğumuz temel hizmetler:

Web tasarım hizmetleri
E-Ticaret çözümleri
Sosyal Medya Yönetimi
SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Referanslarımız

TOP