Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en etkili ve en düşük maliyetli tanıtım-pazarlama aracıdır. Aynı zamanda firmanın internetteki şubesi, sanal ortamda açmış olduğu show roomudur.
Henüz bir web siteniz yoksa, işletmenizin bir kolu Web tasarım eksik demektir. Yapacağımız tasarımlarla internette daha fazla yer edinecek, daha fazla kişiye ulaşacaksınız. Yapacağımız profesyonel çalışma, işletmenizin prestijine katkıda bulunacak ve yeni pazarlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

WEB TASARIM

Responsive Web Tasarım

İhtiyaçlarınıza uygun olarak Responsive Wordpress, .NET, PHP, AngularJS veya diğer teknolojilerden faydalanarak web sitenizi hazırlıyoruz.
( Kurumsal / Kişisel / Blog / E-Ticaret )
E-ticaret, kurumsal site, blog, tanıtım, üyelik, müşteri yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak sitenizi hazırlıyor, teslim ediyor, 6 ay ücretsiz bakım destek veriyor, daha uzun süreli ihtiyaçlarınız için uygun teklifler veriyoruz.

SEO

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme ve bulunabirlik çalışmaları olarak tanımlanabilir. Tek seferlik veya sürekli olarak, web sitenizi arama motorlarına uyumlu olacak şekilde düzenliyoruz.
Kapsamlı SEO faaliyetleri portföyümüzden sizin için en uygun olan stratejiyi sizlerle belirliyor, hem kod seviyesinde hem de dış çalışmalar ile aramalarda rakiplerinizden daha erişilebilir ve kolayca bulunur bir web sitesi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

AD-WORDS

Hedef kitleniz ve pazarlama stratejinize uygun olarak Google Ad Words çalışmaları ile hedeflediğiniz kitleye erişme imkanınızı artırıyoruz. Ü
Stratejinize uygun müşterileriniz ile sizleri organik pazarlama ile bir araya getiriyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz. Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Sizi sektörünüzde en iyi şekilde yansıtacak kurumsal kimliğin oluşturulmasını sağlıyoruz. Logo tasarım, kartvizit, mail imza, tanıtım videoları, eşantiyon veya şirketinizin tüm faaliyet alanlarındaki tasarım uygulamaları için destek veriyoruz.

BASKI MATERYAL

Afiş, katalog, dergi, kitap, defter, broşür, ilan, el ilanı, pano, kartvizit ve her türlü baskılı tasarım işiniz için fikir aşamasından ürün teslimine kadar uçtan uca destek veriyoruz. Markanıza ve kimliğinze uygun baskı ve tasarım işleriniz için çalışıyoruz.

Referanslarımız

TOP