Web Site Yapan Firmalar

Web Site Yapan Firmalar

Web site yapan firmalar ya da web site yapan şirketler arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz demektir. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile kullanıcı deneyimine en uygun en kapsamlı ve sizi en iyi şekilde yansıtacak kurumsal web sitesi, e ticaret web sitesi ve kişisel web sitesi yapımı konusunda hizmet veriyoruz.

Web site yapan firmalar arasında öncü konumda olan firmamız Max Web tasarım sizlere şu hizmetleri sağlamaktadır;

  • Kullanılabilirlik Faktörleri / Web Tasarım

UX tasarımındaki uzmanlığımız, web sitenizin yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti için mükemmel kullanılabilirliğe sahip olmasını sağlar.

  • Yüksek Kaliteli İçerik / SEO – Search Engine Optimization

İyi SEO, bir mesajı verimli bir şekilde ileten ve değer sağlayan yüksek kaliteli içeriğe dayanır.

  • Farkındalık için İçerik – Rakip Analizi

Sayfalarınızın düzgün taranmasını sağlayan bir web sitesi mimarisi oluşturuyoruz. Bu, öncelikli anahtar kelimelerinize odaklanan ürün veya hizmet sayfalarını içerir. Bu aşamada rakip analizi yaparak web sitenizi rakip firmalardan daha üst seviyelere taşımayı amaçlıyoruz.

  • Uzman Yeniden Tasarım / Logo – Kurumsal Kimlik

Ekiplerimiz, web sitenizdeki herhangi bir değişikliğin SEO değerinizi korumasını sağlamak için birlikte çalışır. Tüm vektörel değişimlere ayak uydurarak firmanızın kurumsal kimliğini yönetiyoruz.

  • Sosyal Medya Yönetimi

Size ait olan sosyal medya hesaplarının kurulumu ve başarılı bir şekilde yönetimi için çalışıyoruz.

  • Adwords Yönetimi

Google Adwords reklam verme aracı ile sektörünüzün ve işinizin gerektirdiği reklamları hazırlayarak kullanıcıya sunuyoruz.

RESPONSİVE WEB TASARIM

İhtiyaçlarınıza uygun olarak Responsive Wordpress, .NET, PHP, AngularJS veya diğer teknolojilerden faydalanarak web sitenizi hazırlıyoruz.

( Kurumsal / Kişisel / Blog / E-Ticaret )

E-ticaret, kurumsal site, blog, tanıtım, üyelik, müşteri yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak sitenizi hazırlıyor, teslim ediyor, 6 ay ücretsiz bakım destek veriyor, daha uzun süreli ihtiyaçlarınız için uygun teklifler veriyoruz.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

MaxWeb e-ticaret sistemi ile alan adı, hosting, kurumsal e-postalar, sanal entegrasyonu gibi hizmetler tek pakette sunulur. MaxWeb E-Ticaret profesyonel olduğu kadar da kolay yönetim paneline sahiptir. Ürün ekleme, yönetme ve sipariş takipleri için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı dostu yönetim paneli ihtiyacınız olabilecek özel entegrayonlar ve size özel modüller için genişletilebilir bir sistemdir. Seo kriterlerine uygun inşa edilmiş yazılım ile rakiplerinizin bir adım önüne geçme fırsatı.

SEO - Arama motoru optimizasyonu

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme ve bulunabirlik çalışmaları olarak tanımlanabilir. Tek seferlik veya sürekli olarak, web sitenizi arama motorlarına uyumlu olacak şekilde düzenliyoruz.

Kapsamlı SEO faaliyetleri portföyümüzden sizin için en uygun olan stratejiyi sizlerle belirliyor, hem kod seviyesinde hem de dış çalışmalar ile aramalarda rakiplerinizden daha erişilebilir ve kolayca bulunur bir web sitesi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz.Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

‘Yap ve gelip izlemelerini bekle’ sadece sinemalarda olur. Yap, içerikle besle ve insanların katılmasını sağla. Tüm bunlardan sonra belki gelip kalıcı olabilirler. – Seth Godin

Referanslarımız

TOP