Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları için net bir fiyat vermek mümkün değildir. 5000 TL ile 50.000 TL arasında değişen web tasarım fiyatları web siteniz için uygulanacak olan tasarıma, verdiğiniz hizmetin içeriğine ve yapacağınız yatırımın miktarına bağlıdır. Bu bağlamda e ticaret web sitesi fiyatları, kurumsal web sitesi fiyatları, hazır web sitesi fiyatları ve profesyonel web sitesi fiyatları birbirinden farklıdır.

Örneğin; standart özelleştirmeye sahip hoş görünümlü, profesyonel 15 sayfalık bir bilgilendirici web sitesinin, tüm özellikleriyle oldukça özelleştirilmiş 50 sayfalık bir siteden daha ucuza mal olacağı anlamına gelir.

Yani web sitesi fiyatları proje içeriğine bağlı olarak değişmektedir.

Web sitesi yapan firmalar işlerini profesyonel bir şekilde yönetmelidir. Bu yüzden fiyat aralıkları oldukça değişkendir. Sizlere tavsiyemiz web tasarım hizmeti alacağınız firmanın referanslarını iyi bir şekilde incelemektir.

‘’ Bir insanın yaptığı iş, yapacağı işlerin teminatıdır. ‘’ Sizler de referanslarımızı incelerek hakkımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

RESPONSİVE WEB TASARIM

İhtiyaçlarınıza uygun olarak Responsive Wordpress, .NET, PHP, AngularJS veya diğer teknolojilerden faydalanarak web sitenizi hazırlıyoruz.

( Kurumsal / Kişisel / Blog / E-Ticaret )

E-ticaret, kurumsal site, blog, tanıtım, üyelik, müşteri yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak sitenizi hazırlıyor, teslim ediyor, 6 ay ücretsiz bakım destek veriyor, daha uzun süreli ihtiyaçlarınız için uygun teklifler veriyoruz.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

MaxWeb e-ticaret sistemi ile alan adı, hosting, kurumsal e-postalar, sanal entegrasyonu gibi hizmetler tek pakette sunulur. MaxWeb E-Ticaret profesyonel olduğu kadar da kolay yönetim paneline sahiptir. Ürün ekleme, yönetme ve sipariş takipleri için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı dostu yönetim paneli ihtiyacınız olabilecek özel entegrayonlar ve size özel modüller için genişletilebilir bir sistemdir. Seo kriterlerine uygun inşa edilmiş yazılım ile rakiplerinizin bir adım önüne geçme fırsatı.

SEO - Arama motoru optimizasyonu

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme ve bulunabirlik çalışmaları olarak tanımlanabilir. Tek seferlik veya sürekli olarak, web sitenizi arama motorlarına uyumlu olacak şekilde düzenliyoruz.

Kapsamlı SEO faaliyetleri portföyümüzden sizin için en uygun olan stratejiyi sizlerle belirliyor, hem kod seviyesinde hem de dış çalışmalar ile aramalarda rakiplerinizden daha erişilebilir ve kolayca bulunur bir web sitesi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz.Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

‘Yap ve gelip izlemelerini bekle’ sadece sinemalarda olur. Yap, içerikle besle ve insanların katılmasını sağla. Tüm bunlardan sonra belki gelip kalıcı olabilirler. – Seth Godin

Referanslarımız

TOP