Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım nedir ya da web tasarımı nedir?

Web tasarım şahıs ve şirketler tarafından sunulan hizmetleri kullanıcı dostu bir tasarım ile hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu bağlamda web sayfası tasarımı, yazılım hizmetleri, logo ve kurumsal kimlik oluşturma, web sayfalarını SEO uyumlu olarak hazırlama gibi bir çok hizmetin bir arada verilmesi gerekmektedir.

Web tasarım; firmaların ya da şahısların sunduğu hizmetleri sanal ortamda kullanıcıya tanıtmaktır. Bunun için Kullanıcı deneyimine (User Experience – UX) uygun içerikler hazırlanır ve web siteniz dünyaya tanıtılır. Sektörünüzde öncü firmalardan biri olmak istiyorsanız içinde bulunduğumuz sanal çağda profesyonel web tasarım hizmeti alarak yolunuza devam etmelisiniz.

Web tasarımının amacı; hedef kitleyi bilgilendirmek, hedef kitleye ilham vermek ve hedef kitleden olumlu geri dönüş almaktır.

Web tasarımının bir çok dalı bulunmaktadır. Lakin hepsi bir bütün olursa başarılı bir sonuca ulaşılır. Bunlar;

  • SEO ( Search Engine Optimization) - Arama Motoru Optimizasyonu
  • Logo & kurumsal kimlik
  • Yazılım geliştirme
  • Reklam yönetimi
  • Web danışmanlık
  • Mobil uyumluluk

Max Web Tasarım olarak Dürüstlük, şeffaflık ve güvenilirlik ilkeleri ile yola çıktık; güvenilir web tasarım uzmanları olarak bu temel değerleri korumaktan ve yaptığımız her şeye uygulamaktan gurur duyuyoruz.

Olağanüstü müşteri hizmetini ön planda tutarak, genel hedeflerini öğrenmek ve anlamak için işletmelerle yakın bir şekilde çalışıyoruz - gerçekten kişisel, ilgi çekici ve etkili web sitesi yapımı için bu süreci birlikte yönetiyoruz.

RESPONSİVE WEB TASARIM

İhtiyaçlarınıza uygun olarak Responsive Wordpress, .NET, PHP, AngularJS veya diğer teknolojilerden faydalanarak web sitenizi hazırlıyoruz.

( Kurumsal / Kişisel / Blog / E-Ticaret )
E-ticaret, kurumsal site, blog, tanıtım, üyelik, müşteri yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak sitenizi hazırlıyor, teslim ediyor, 6 ay ücretsiz bakım destek veriyor, daha uzun süreli ihtiyaçlarınız için uygun teklifler veriyoruz.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

MaxWeb e-ticaret sistemi ile alan adı, hosting, kurumsal e-postalar, sanal entegrasyonu gibi hizmetler tek pakette sunulur. MaxWeb E-Ticaret profesyonel olduğu kadar da kolay yönetim paneline sahiptir. Ürün ekleme, yönetme ve sipariş takipleri için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı dostu yönetim paneli ihtiyacınız olabilecek özel entegrayonlar ve size özel modüller için genişletilebilir bir sistemdir. Seo kriterlerine uygun inşa edilmiş yazılım ile rakiplerinizin bir adım önüne geçme fırsatı.

SEO - Arama motoru optimizasyonu

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme ve bulunabirlik çalışmaları olarak tanımlanabilir. Tek seferlik veya sürekli olarak, web sitenizi arama motorlarına uyumlu olacak şekilde düzenliyoruz.

Kapsamlı SEO faaliyetleri portföyümüzden sizin için en uygun olan stratejiyi sizlerle belirliyor, hem kod seviyesinde hem de dış çalışmalar ile aramalarda rakiplerinizden daha erişilebilir ve kolayca bulunur bir web sitesi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz.Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

‘Yap ve gelip izlemelerini bekle’ sadece sinemalarda olur. Yap, içerikle besle ve insanların katılmasını sağla. Tüm bunlardan sonra belki gelip kalıcı olabilirler. – Seth Godin

MAXWEB AJANS İNTERNET HİZMETLERİ

TOP