Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetleri kurumsal ya da bireysel web sitenizin hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaşması için verilen profesyonel bir hizmettir. Profesyonel web siteleri kullanıcı dostu olmalıdır. Bu bağlamda seo uyumlu, mobil uyumlu, özgün, yenilikçi ve işlevsel bir tasarıma sahip web sitenizin olması gerekmektedir. Web tasarım hizmetleri ile hayalini kurduğunuz web sitesine kavuşabilir ve hedef kitlenize genişleterek sektördeki Pazar payını arttırabilirsiniz.

"İlk izlenimler her zaman önemlidir" sözünde pek çok gerçek vardır. Aslında, ziyaretçileriniz markanız hakkında ne düşündüklerine karar vermeden önce iyi bir izlenim bırakmak için sadece 7 saniyeniz var. Bu yüzden hedef kitlenizi harekete geçirecek bir web tasarımına ihtiyacınız var.

Günümüzde web sitesi kurumsal bir kimliğin en önemli aracıdır. Her işin bilgisayar üzerinden yönetildiğini ve insanların birbirine bu sosyal ağlar aracılığı ile ulaştığını biliyoruz. Bu yüzden aldığınız web tasarım hizmeti ne kadar kaliteli ise geri dönüşler de o denli yüksek olacaktır. Max Web Tasarım olarak sizlere kurumsal kimliğinizi öne çıkaracak ve hedef kitlenize kendinizi en iyi şekilde anlatabileceğiniz web siteleri yapıyoruz. Web sitemizden referanslarımızı inceleyebilir, demo tasarımlara göz atabilirsiniz.

‘’ Hayalinizdeki web sitesini bize anlatın, sizin için tasarlayalım. ‘’

Web site fiyatları için ise tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Web Tasarım

Web tasarım hizmeti ile kaliteli bir marka oluşturma sürecinin önü açılmaktadır. Web tasarım sadece bir internet sitesi dizaynı olmayıp aynı zamanda bir firmanın veya markanın prestijini de göstermektedir. Bu nedenle web tasarım hem kişisel hem de özgün olmalıdır. Bir internet sitesinin tasarımını yaparken uzmanlardan faydalanmak bu aşamada oldukça önemlidir.

Profesyonel internet sitesi tasarımlarında uzman desteği alarak en iyi sonucu elde etmek mümkündür. Marka veya firma kurulurken beraberinde bir web sitesi inşası da başlamalıdır. Standart şablonların dışına çıkarak özgün ve markayı temsil eder biçimde bir tasarım elde etmek, sayfayı öne çıkaracaktır. Pratik ve kullanışlı bir ara yüz sunumu her web sitesinde aranan ortak özelliklerdir. Ancak kullanılan renkler ve şablonun özgünlüğü, siteyi öne çıkaracak anahtar noktalar arasında yer almaktadır.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel web tasarım hizmeti muhakkak kreatif olmalıdır. Bir başka markaya veya firmaya benzememesi oldukça önemlidir. Özgünlüğünü korumalıdır ve bunu yaparken markayı da temsil etmelidir. Aynı zamanda bir web sitesi estetik unsurları da bünyesinde barındırmalıdır. Elbette markanın konseptine bağlı olarak bu estetik özgün olma şartına da sahiptir. Bunlara birlikte web siteleri düzenli olarak yenilenebilecek son teknoloji ile donatılmalıdır.

Gözü yormayan zarif tasarımlar ve zengin ara yüz ile profesyonel web tasarımı mümkün hale gelmektedir. Bizler Max Web Tasarım olarak en üst kalite hizmet sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında bir web tasarımı kurulumunu en başından en sonuna kadar götürmekteyiz. Bu sayede web sitesi sürekli değişmekte ve güncellenerek en iyi haline kavuşmaktadır. Ardından kullanıma hazır hale gelerek sizlere teslim edilmektedir.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarımı yapımı birçok aşamayı barındırmaktadır. Bir web sitesi tasarımı için öncelikle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramız ve diğer iletişim seçeneklerimiz sizlere yol gösterici olacaktır. Ardından web tasarım hizmeti için bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Çünkü bizler takiplerinizi inceleyerek ihtiyacınız olan web tasarım üzerine yoğunlaşırız. Bu süreç ciddi bir planlama sürecidir ve özgün olması açısından birçok fikir kullanılmaktadır.

Firmanın kurulum amacı, içerisinde yer alanlar ve firmanın kategorileri dikkate alınarak bir planlama şeması oluşmaktadır. Ardından hem tema hem de renkler gibi ana hatlar belirlenmektedir. Bu süreç esnasında şablon da düzenlenmektedir ve özgün bir forma sokulmaktadır. Web tasarım sürecinin bir sonraki aşaması ise demo aşamasıdır. Demo aşaması sizlere sunulur ve fikirleriniz alınarak son rötuşlar yapılır. Son olarak ise site sizlere en iyi hali ile sunulmaktadır.  Bu esnada şablon seçimi yapabilirsiniz. Özel şablonlar olabileceği gibi klasik şablonları da tercih etmek mümkündür. Bütçenizi de buna göre planlayabilirsiniz.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarımı yapımı birçok aşamayı barındırmaktadır. Bir web sitesi tasarımı için öncelikle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramız ve diğer iletişim seçeneklerimiz sizlere yol gösterici olacaktır. Ardından web tasarım hizmeti için bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Çünkü bizler takiplerinizi inceleyerek ihtiyacınız olan web tasarım üzerine yoğunlaşırız. Bu süreç ciddi bir planlama sürecidir ve özgün olması açısından birçok fikir kullanılmaktadır.

Firmanın kurulum amacı, içerisinde yer alanlar ve firmanın kategorileri dikkate alınarak bir planlama şeması oluşmaktadır. Ardından hem tema hem de renkler gibi ana hatlar belirlenmektedir. Bu süreç esnasında şablon da düzenlenmektedir ve özgün bir forma sokulmaktadır. Web tasarım sürecinin bir sonraki aşaması ise demo aşamasıdır. Demo aşaması sizlere sunulur ve fikirleriniz alınarak son rötuşlar yapılır. Son olarak ise site sizlere en iyi hali ile sunulmaktadır.  Bu esnada şablon seçimi yapabilirsiniz. Özel şablonlar olabileceği gibi klasik şablonları da tercih etmek mümkündür. Bütçenizi de buna göre planlayabilirsiniz.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım hizmeti pek çok avantajı nedeni ile bugün yoğun olarak alınan bir hizmettir. Web tasarımı yaptıran firma veya marka, görünür olma imkanı bulmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun görünür olarak ürün satımı ya da hizmet pazarlama gibi pek çok avantajdan faydalanabilmektedir. Aynı zamanda web tasarımı sürekli internet üzerinde öne çıkabilen ve markayı unutturmayan hassas hizmetler sunmaktadır.

Kullanılan anahtar kelimeler ve zengin içerikler ile bunları sağlamak mümkündür. Web tasarımında kalite en hassas noktadır. Çünkü kalitesiz bir şablona sahip web sitesi, markayı da olumsuz etkilemektedir. Bizler tamamen profesyonel çalışıyoruz ve firmaya özel hizmetler sunuyoruz. Tüm bu süreç öncesinde yoğun bir planlama yapılmaktadır ve web sitesinden en kaliteli sonuç alınmaktadır.

RESPONSİVE WEB TASARIM

İhtiyaçlarınıza uygun olarak Responsive Wordpress, .NET, PHP, AngularJS veya diğer teknolojilerden faydalanarak web sitenizi hazırlıyoruz.

( Kurumsal / Kişisel / Blog / E-Ticaret )
E-ticaret, kurumsal site, blog, tanıtım, üyelik, müşteri yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak sitenizi hazırlıyor, teslim ediyor, 6 ay ücretsiz bakım destek veriyor, daha uzun süreli ihtiyaçlarınız için uygun teklifler veriyoruz.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

MaxWeb e-ticaret sistemi ile alan adı, hosting, kurumsal e-postalar, sanal entegrasyonu gibi hizmetler tek pakette sunulur. MaxWeb E-Ticaret profesyonel olduğu kadar da kolay yönetim paneline sahiptir. Ürün ekleme, yönetme ve sipariş takipleri için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı dostu yönetim paneli ihtiyacınız olabilecek özel entegrayonlar ve size özel modüller için genişletilebilir bir sistemdir. Seo kriterlerine uygun inşa edilmiş yazılım ile rakiplerinizin bir adım önüne geçme fırsatı.

SEO - Arama motoru optimizasyonu

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme ve bulunabirlik çalışmaları olarak tanımlanabilir. Tek seferlik veya sürekli olarak, web sitenizi arama motorlarına uyumlu olacak şekilde düzenliyoruz.

Kapsamlı SEO faaliyetleri portföyümüzden sizin için en uygun olan stratejiyi sizlerle belirliyor, hem kod seviyesinde hem de dış çalışmalar ile aramalarda rakiplerinizden daha erişilebilir ve kolayca bulunur bir web sitesi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz.Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

‘Yap ve gelip izlemelerini bekle’ sadece sinemalarda olur. Yap, içerikle besle ve insanların katılmasını sağla. Tüm bunlardan sonra belki gelip kalıcı olabilirler. – Seth Godin

TOP