Responsive Web Design

Responsive Web Design ( Duyarlı Web Tasarım ) Nedir?

Responsive Web Design; Duyarlı web sitesi tasarımı ile web siteniz (ve sayfaları), masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanan kullanıcılara en iyi deneyimi uyarlayabilir ve sunabilir. Bunun gerçekleşmesi için web sitenizin duyarlı bir tasarıma ihtiyacı vardır.

Duyarlı web tasarımı, ekran boyutuna, yönüne, çözünürlüğüne, renk özelliğine ve kullanıcının cihazının diğer özelliklerine bağlı olarak farklı stil özelliklerine hizmet etmek için çeşitli ayarlar kullanarak CSS aracılığıyla çalışır.

Cihaz için en uygun tasarım duyarlı web tasarımdır; Duyarlı web tasarımı yaklaşımıyla, tüm resimler, yazı tipleri ve diğer HTML öğeleri, kullanıcının sahip olduğu ekran boyutunu en üst düzeye çıkararak uygun şekilde ölçeklendirilir.

Birden çok cihaz için tasarım yapmaya yönelik diğer seçenekler, kullanıcıyı bir web sayfasının uygun sürümüne göndermek için yönlendirmelerin kullanılmasını gerektirir.  Responsive web design ile yeniden yönlendirmelere gerek kalmadan, kullanıcı bakmak istediği içeriğe olabildiğince hızlı bir şekilde erişebilir.

Max Web Tasarım olarak responsive – kullanıcı deneyimine uygun web siteleri tasarlıyoruz.
Eğer bir web site tasarım firması arıyorsanız işte bu Max Web Tasarım olmalıdır.

RESPONSİVE WEB TASARIM

İhtiyaçlarınıza uygun olarak Responsive Wordpress, .NET, PHP, AngularJS veya diğer teknolojilerden faydalanarak web sitenizi hazırlıyoruz.

( Kurumsal / Kişisel / Blog / E-Ticaret )

E-ticaret, kurumsal site, blog, tanıtım, üyelik, müşteri yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak sitenizi hazırlıyor, teslim ediyor, 6 ay ücretsiz bakım destek veriyor, daha uzun süreli ihtiyaçlarınız için uygun teklifler veriyoruz.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

MaxWeb e-ticaret sistemi ile alan adı, hosting, kurumsal e-postalar, sanal entegrasyonu gibi hizmetler tek pakette sunulur. MaxWeb E-Ticaret profesyonel olduğu kadar da kolay yönetim paneline sahiptir. Ürün ekleme, yönetme ve sipariş takipleri için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı dostu yönetim paneli ihtiyacınız olabilecek özel entegrayonlar ve size özel modüller için genişletilebilir bir sistemdir. Seo kriterlerine uygun inşa edilmiş yazılım ile rakiplerinizin bir adım önüne geçme fırsatı.

SEO - Arama motoru optimizasyonu

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme ve bulunabirlik çalışmaları olarak tanımlanabilir. Tek seferlik veya sürekli olarak, web sitenizi arama motorlarına uyumlu olacak şekilde düzenliyoruz.

Kapsamlı SEO faaliyetleri portföyümüzden sizin için en uygun olan stratejiyi sizlerle belirliyor, hem kod seviyesinde hem de dış çalışmalar ile aramalarda rakiplerinizden daha erişilebilir ve kolayca bulunur bir web sitesi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz.Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

‘Yap ve gelip izlemelerini bekle’ sadece sinemalarda olur. Yap, içerikle besle ve insanların katılmasını sağla. Tüm bunlardan sonra belki gelip kalıcı olabilirler. – Seth Godin

Referanslarımız

TOP