Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı: MaxWeb web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

2010 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye'de en çok özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet ajansıyız. MaxWeb hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları, hedef kitlesi dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Profesyonel Web Tasarım Çalışmaları

Web tasarım çalışmasına başlamadan önce firma profilinizi ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz.  Siteniz üzerinden en yüksek verimi alabileceğiz  özgün tasarım çalışması ile sizi rakip sitelere kıyasla daha avantajlı hale getiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi doğru şekilde yansıtan dikkat çekici,  özel tasarım çalışmaları ile müşteri potansiyelinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Hazır İçerik Yönetim Sistemi

İsteğe bağlı olarak kendi içerik yönetim sistemlerini yazdırarak vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimize, altyapımızda hazır olan WordPress paketleri sunuyor, SEO Uyumlu Makalelerinizin hazırlanması konusunda yardımcı oluyoruz.

Profesyonel Web Tasarım

Web sitenizi, müşterilerinizin kolaylıkla kullanabilmesi için kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlıyoruz.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Bizden aldığınız her türlü hizmet süresince teknik destek açısından, yanınızdayız. İçerik desteği yapılan anlaşma boyutunda olup, gerekli düzenlemelr 3 Ay süre ile ücretsizdir. Her an destek alabilmeniz için 7/24 buradayız.

SEO Uyumlu kodlama - içerik

SEO çalışmasıyla web sitenizi arama motorlarına göre optimize ediyoruz. Böylelikle web siteniz, belirlenen anahtar kelimeler aratıldığında arama sonuçlarının üst sıralarında yer almasını sağlıyoruz.

Tüm sitelerimiz de:

 • Akismet Anti-Spam

  Ücretsiz
  Sitelerinde spam yorumları otomatik olarak istenmeyen veya çöp kutusuna koymaya yarayan bir eklentidir.
 • Click to Chat - WhatsApp

  Ücretsiz
  WhatsApp’ın tıkla ve sohbet et özelliği, telefon rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerin, size ulaşması ve sohbet başlatmanıza olanak verir. Size ulaşmak isteyen kişi bağlantıya tıkladığında otomatik olarak bu aranızda bir sohbet açılır. Tıkla ve sohbet et özelliği hem telefonunuzda hem de WhatsApp Web’de çalışır.
 • LiteSpeed Cache

  Ücretsiz
  WordPress eklentisi olan LiteSpeed Cache, önbellekleme ve optimizasyon fonksiyonlarıyla öne çıkan yeni bir web site hızlandırma modülüdür. Performans açısından Apache web server yerine tercih edilen, LiteSpeed web serverına ait olan LiteSpeed Cache eklentisi WordPress alt yapısını kullanan web sitelerinde performans artışını amaçlıyor.
 • Wordfence Security

  Ücretsiz
  Wordfence, WordPress kurulumunu korumak için sıfırdan oluşturulmuş bir uç nokta güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı içerir. Tehdit savunması akışımız, Wordfence eklentisini web sitenizi güvende tutmak için gerek duyacağınız en yeni güvenlik duvarı kuralları, kötü amaçlı yazılım imzaları ve kötü amaçlı IP adresleriyle donatıyor. 2FA ve bir dizi ek özellik ile tamamlanan Wordfence, var olan en kapsamlı WordPress güvenlik çözümüdür. Gelişmş PRO Sürümü ücretlidir.
 • Yoast SEO

  Ücretsiz
  Yoast SEO, WordPress SEO eklentisidir ve sizin gibi milyonlarca insanın ilerlemesine ve önde kalmasına yardımcı olmuştur.
 • Hosting Güvenlik - CageFS - Web Application Firewall - Zararlı Yazılım Temizliği

  Ücretsiz
  Imunify360 ve ImunifyAV+, kullanmakta olduğumuz Cloudlinux işletim sistemine doğrudan entegre olarak çalışan gelişmiş güvenlik sistemleridir. Web Application Firewall sitelerinize botların yapacağı brute force saldırılarını ve her türlü zararlı girişimi engellerken, ImunifyAV+ ise sitenize yüklenebilecek zararlı kodları, dosyaları silmeden temizler. İki sistem de çok büyük bir başarı oranı ile çalışmakta ve sürekli olarak zararlı yazılım/virüs/saldırı veritabanları güncellenmektedir.
TOP