E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret projeleri MaxWeb için ana hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

E-Ticaret

 • Detaylı Ürün Bilgileri ve Görselleri
 • Gelişmiş Site İçi Arama
 • Kullanıcı Deneyimi Odaklı Ürün Kategorilendirmesi
 • Kusursuz Çalışan Güvenlik Modülü
 • Tüm Akıllı Cihazlarda Doğru Çalışması (Mobil Uyum)
 • Çoklu Ödeme Seçenekleri
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Altyapı

E Ticaret Sistemleri

E-ticaret siteleri son yılların en çok tıklanan internet siteleri arasında yer almaktadır. İnsanlar ihtiyaçlarını artık büyük orada buradan sağlamaktadır ve bu nedenle birçok tüketilen ürünün de e-ticaret hizmetinde karşılığı bulunur hale gelmiştir. Bu durumda e-ticaret sistemleri de gelişmeye başlamıştır ve başarılı sitelere ihtiyaç duyulmaktadır. E ticaret sistemleri elbette satılacak ürünlerin çeşitlerine ve kapasitesine göre kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Bu durumda bir e-ticaret sitesini bir kişi veya grubun tek başlarına kurması pek de mümkün değildir.

Bu alanda uzmanlardan destek almak hem daha iyi hem de daha güvenli bir e-ticaret sitesi kurulmasını mümkün kılacaktır. E-ticaret siteleri kullanıcıların birçok bilgisini depolamaktadır. Bunlar kart bilgileri, adres bilgileri gibi pek çok kapsama sahiptir bu nedenle güvenilirlik en hassas noktalardan biri olmaktadır. Aynı zamanda E ticaret sistemleri için tasarımlar da önem kazanmaktadır. İyi ve basit bir tasarım pek çok kişiyi siteye çekmeyi mümkün hale getirmektedir.

 • E-ticaret Paketleri: Standart, Silver, Gold, Platinium paketleri sayesinde farklı maliyet ve içeriklere sahip e-ticaret paketleri arasından sizin için en uygun pakete sahip olabilirsiniz.
 • Konsept Tasarım: E-ticaret sitenizden maksimum verim almanız için size özel ayrıntılarla oluşturulmuştur. Konsept tasarım hizmeti sayesinde görünüşü ile e-ticarette fark yaratmak isteyen siteler hazırlıyoruz.
 •           Özel Tasarım: İnternet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda mobil uyumlu (responsive) olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır. İhtiyacınız olduğu takdirde alternatif logo tasarım desteği verilir.
 •           Tema Özelleştirme: Bu hizmetimizde seçtiğiniz bir e-ticaret teması üzerinden size özel düzenlemelerin yapılmasını kapsar. İhtiyacınız olduğu takdirde alternatif logo tasarım desteği verilir. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.
 • Plus E-ticaret Paketleri: Standart, Silver, Gold, Platinium paketleri ile daha yüksek içerikli teknik modüllerle e-ticaret performansınızı arttıracak çözümleri size özel olarak sunuyoruz.
 • E-İhracat Paketi: E-ihracat paketi ile ürünlerinizi yurtdışına satarak küresel ticaretten pay almanızı sağlayan bir ticaret paketidir. Hedef ülkeler belirliyor, o ülkele de aramalarda ilk sıralarda olmanızı sağlıyoruz.

Sizin için en uygun 'e-ticaret yazılımı ve danışmanlık hizmeti' hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin ve teklif alın.

E Ticaret Sistemi Nedir?

E ticaret sistemi nedir öncelikle bunu bilmek gerekmektedir. Bir e-ticaret sistemi aslında bir ürünün satışını yapmayı sağlayan tüm sistemleri barındırmalıdır. Bu işlem siteye giriş anından itibaren, ürünün site ara yüzünde kolayca bulunması, sepete eklenmesi, satın alınması ve güvenli ödeme gibi pek çok aşamayı dahil etmektedir. Elbette bunların her biri bir aşamadır ve bir E ticaret sitesi kurulurken bu aşamaları doğru sıra ile takip etmek gerekmektedir. Ancak sizlerin bunlarla uğraşmasına gerek yok çünkü bizler Maxweb olarak sizlere bu hizmetlerin bütününü paketler halinde sunmaktayız. Bu sayede istediğiniz paketi seçerek aslında almak istediğiniz E ticaret sistemleri hizmetini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bir E ticaret sistemi içerisinde olmazsa olmaz noktalar bulunmaktadır. Bunların başında elbette satışı yapılacak olan ürünler yer almaktadır. Bu ürünler hem görsellerinin hem de açıklamalarının olması gerekmektedir. Aynı zamanda site içi arama çubuğunun erişimi kolay ve basit olmalıdır. Bunların yanında ürünlerin doru bir şekilde kategorize edilmesi, güvenlik faktörü ve birden fazla cihazda çalışabilir alternatiflerinin olması için planlamalar yapılmaktadır. Ödeme alternatiflerinin fazlalığı tüketiciyi çekecektir. Ancak içerikleri hazırlarken SEO faktöründen faydalanmak da avantaj doğuracaktır.

E Ticaret Sistemi Nedir?

Bir E ticaret sistemi ilerisinde yer alması gerekenler standart olsa da artık gelişen teknoloji ile yeni istekler de ortaya çıkmaktadır. Bunlar tüketiciyi çekerken aynı zamanda hedef kitleyi de çeşitli bir hale getirmektedir. E-ticaret sitenizi oluşturmak isterken bizimle iletişime geçmeniz bir avantaj olacaktır. Bu sayede seçtiğiniz pakete ve sizlerin özel isteklerine uygun olarak en uygun sistemi tasarlıyoruz. Elbette demo versiyon sizlere sunulmaktadır ve üzerinde yapılan değişiklikler sonucunda istediğiniz hale getirilmektedir. Ürün listesi ve görselleri için uygun alan oluşturulacaktır.

Sitenin ara yüzü istenen tasarım ile planlanacaktır ve sonrasında belirlenen kategoriler üzerinden en doğru şekilde site tamamlanacaktır. Kullanıcıların güvenliği için bir sistem de pakete dahil edilirken ödeme alternatifleri, mobil uyum gibi seçenekler de site içerisinde isteğe bağlı olarak görülebilecektir.

E-Ticaret paketleri

E-Ticaret paketlerimiz dört ana gruba ayrılmaktadır. Bunlar Standart, Silver, Gold ve Platinium olarak çeşitlenmektedir. Bu paketlerin her biri farklı özellikleri ve bir site içerisinde gerekli olan farklı bölümleri barındırmaktadır. Aynı zamanda her paketin fiyatı da birbirinden farklı olacaktır. Bütçenize en uygun olanı tercih ettikten sonra kısa sürede E ticaret sistemleri için hazırlığa başlanmaktadır. Elbette paket belirlenmiş olsa da sizlerin planladığı siteye özel istekler ve birtakım bilgiler alınacaktır. Buna göre sizleri de memnun edecek en uygun alternatif oluşturulacaktır.

Konsept tasarımlar, özel tasarımlar bunlara bir örnektir. Özel tasarımlar tamamen sıfırdan başlayarak hazırlandığından oldukça özel bir çalışma gerektirmektedir ve paket seçimi yaparken bunu da belirtmek mümkündür. Bu süreç kodlama ile gerçekleştiğinden fiyatta değişiklik de olacaktır. Aynı zamanda tema özelleştirme desteği de sağlanabilir. Bunlara e-ihracat paketi de eklenmektedir ki bu yurt dışı satılı için ayrı bir paket olduğundan isteğe bağlı tercih edilmektedir.

E-Ticaret paketleri

E-ticaret paketlerimiz sizlerin bir e-ticaret sistemi içerisinde aradığı her şeyi barındırmaktadır. Bu paketler doğrultusunda sizlerin istekleri de dikkate alınarak en iyi çalışma sizlere demo halinde sunulmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız demo üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri de dikkate alarak sonrasında düzenlemelere gidebilir. E-ticaret paketlerimizin içerisinden bütçenize uygun olanı seçtikten sonra sitenizi uzman ellere bırakabilirsiniz.

Tüm E-Ticaret Paketlerimizde Standart

 • Birebir Panel Eğitimi: E-ticaret sitenizin kullanımı için bire bir eğitim alırsınız kullanışlı tasarımı ile istediğiniz işlemi birkaç adımda tamamlarsınız
 • İlk Alımda Hosting Dahil: İlk alımda hosting dahil ödeme yaparsınız. Anahtar teslim paket çalışır şekilde size teslim edilir.
 • SSL Dahildir: Hosting içerisinde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası çalışır ücretsiz şekilde teslim edilir
 • İçerik Giriş Desteği: Ürün girişlerinizi ücretsiz 100 adetten sonra, isterseniz uygun bir ücret karşılığında biz yapalım E-Ticaret paketinizi yayına hazır halde teslim alın
 • Mobil Uyumlu Tasarımlar: Mobil uyumlu kullanıcı dostu tasarımlar ile mobil cihazlarda satışlarınızı arttırın
 • Tam Kurumsal Destek: İlk yıl teknik destek hizmete dahildir. Yazılımınızla ilgili talepleriniz sorun olmaktan çıkar..

Tüm sitelerde:

 • Akismet Anti-Spam

  Ücretsiz
  Sitelerinde spam yorumları otomatik olarak istenmeyen veya çöp kutusuna koymaya yarayan bir eklentidir.
 • Click to Chat - WhatsApp

  Ücretsiz
  WhatsApp’ın tıkla ve sohbet et özelliği, telefon rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerin, size ulaşması ve sohbet başlatmanıza olanak verir. Size ulaşmak isteyen kişi bağlantıya tıkladığında otomatik olarak bu aranızda bir sohbet açılır. Tıkla ve sohbet et özelliği hem telefonunuzda hem de WhatsApp Web’de çalışır.
 • LiteSpeed Cache

  Ücretsiz
  WordPress eklentisi olan LiteSpeed Cache, önbellekleme ve optimizasyon fonksiyonlarıyla öne çıkan yeni bir web site hızlandırma modülüdür. Performans açısından Apache web server yerine tercih edilen, LiteSpeed web serverına ait olan LiteSpeed Cache eklentisi WordPress alt yapısını kullanan web sitelerinde performans artışını amaçlıyor.
 • Wordfence Security

  Ücretsiz
  Wordfence, WordPress kurulumunu korumak için sıfırdan oluşturulmuş bir uç nokta güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı içerir. Tehdit savunması akışımız, Wordfence eklentisini web sitenizi güvende tutmak için gerek duyacağınız en yeni güvenlik duvarı kuralları, kötü amaçlı yazılım imzaları ve kötü amaçlı IP adresleriyle donatıyor. 2FA ve bir dizi ek özellik ile tamamlanan Wordfence, var olan en kapsamlı WordPress güvenlik çözümüdür. Gelişmş PRO Sürümü ücretlidir.
 • Yoast SEO

  Ücretsiz
  Yoast SEO, WordPress SEO eklentisidir ve sizin gibi milyonlarca insanın ilerlemesine ve önde kalmasına yardımcı olmuştur.
 • Hosting Güvenlik - CageFS - Web Application Firewall - Zararlı Yazılım Temizliği

  Ücretsiz
  Imunify360 ve ImunifyAV+, kullanmakta olduğumuz Cloudlinux işletim sistemine doğrudan entegre olarak çalışan gelişmiş güvenlik sistemleridir. Web Application Firewall sitelerinize botların yapacağı brute force saldırılarını ve her türlü zararlı girişimi engellerken, ImunifyAV+ ise sitenize yüklenebilecek zararlı kodları, dosyaları silmeden temizler. İki sistem de çok büyük bir başarı oranı ile çalışmakta ve sürekli olarak zararlı yazılım/virüs/saldırı veritabanları güncellenmektedir.
TOP